Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Gilleleje FK
Hornbæk IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Gilleleje FK
FC Rudersdal
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Gilleleje FK
Hornbæk IF
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Gilleleje FK
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Gilleleje FK
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Gilleleje FK
IF Bytoften
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Gilleleje FK
Helsinge Fodbold
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Gilleleje FK
Tikøb IF
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Gilleleje FK
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Gilleleje FK
Snekkersten IF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Gilleleje FK
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Gilleleje FK
BSF
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Gilleleje FK
Esrum IF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Gilleleje FK
SIF Oldboys/Girls (1)
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Gilleleje FK
Køge BK
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Gilleleje FK
Helsinge Fodbold
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Gilleleje FK
Frederikssund IK
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Gilleleje FK
Hornbæk
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
Gilleleje FK
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Gilleleje FK
Hørsholm-Usserød IK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Gilleleje FK
Helsingør IF Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Gilleleje FK
Virum-Sorgenfri BK
U19 Piger 1 (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Gilleleje FK
Ølstykke FC
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
|